Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs to zabieg, dzięki któremu możemy uzyskać ich wymarzony wygląd. Szeroki wybór rzęs o różnej długości, grubości oraz wielu skrętach i kolorach, pozwala na stworzenie na oku najbardziej optymalnego efektu.

Pracujemy na atestowanych, bezpiecznych produktach, więc wykonywane u nas rzęsy są bardzo wytrzymałe i zapewniają ogromny komfort noszenia.

Metoda 1:1, którą stosujemy w naszym salonie, polega na doklejeniu jednej rzęsy jedwabnej lub z włosia norki do pojedynczej rzęsy naturalnej. Dzięki takiemu zabiegowi rzęsy nie są nadmiernie obciążone, a ich trwałość jest zależna od cyklu wypadania rzęs naturalnych, zatem kolejne uzupełnienie należy wykonać po ok. 4 tygodniach. Pierwszy zabieg trwa około 2.

Przedłużanie zagęszczanie rzęs Mokotów

Henna

Jest to jeden z najprostszych zabiegów kosmetycznych polegający na farbowaniu brwi i rzęs. Ma na celu kształtowanie rysów twarzy i podkreśleniu urody. Henną możemy korygować wszelkiego rodzaju niedoskonałości brwi, ich braki, a także zakryć siwe włosy. Nałożona na rzęsy podkreśla ich kolor i wpływa na oprawę oka. Zabieg ten kierowany jest do klientów w każdym wieku. W swojej ofercie posiadamy różne kolory henny.

Przedłużanie zagęszczanie rzęs Mokotów

Umów się już dziś!

Rezerwuj wizytę