USŁUGI MANICURE I PEDICURE powracają !

.

PIELĘGNACJA DŁONI

MANICURE

Manicure tradycyjny polega na nadaniu paznokciom odpowiedniego kształtu i wyrównaniu ich długości.

Skórki zmiękczone są specjalnym preparatem, następnie delikatnie odsunięte, a w razie potrzeby wycięte cążkami.
Po manicurze paznokcie można pomalować lakierem, zrobić french lub nałożyć odżywkę.

   Manicure Hybrydowy

   Manicure hybrydowy Mokotów INOICodzienne obowiązki sprawiają, że utrzymanie nieskazitelnego manicure wydaje się wręcz niemożliwe. Oprócz tego jest wiele okazji, kiedy nie chcemy martwić się trwałością lakieru do paznokci.

   Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty manicure hybrydowy. Produkt ten stanowi rewelacyjne odkrycie, ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci, a utwardza jak żel. Na paznokciach utrzymuje się około dwóch tygodni bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych.

   Rezerwacja

   Zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz dzwonić bezpośrednio na telefon lub skorzystać z formularza rezerwacji poprzez Booksy

   tel:  +48 731 161 898

   PEDICURE

   Pedicure

   Pedicure kosmetyczny to relaksacyjna kąpiel dla stóp, usunięcie zrogowaceń na stopach, skrócenia paznokci oraz ewentualne wycięcia skórek, a na zakończenie wmasowanie odpowiedniego kremu. Tak odprężone stopy na życzenie klientki mogą zostać pomalowane lakierem lub trwale polakierowane – pedicure hybrydowy, który na paznokciach stóp utrzymuje się ponad dwa tygodnie pozostając nienaruszonym i lśniącym.

   Regularna pielęgnacja stóp to nie tylko kwestia estetyki, lecz przede wszystkim zdrowia. Stopy to część ciała wymagająca troskliwej opieki. Warto dbać o ich wrażliwą i delikatną skórę oraz paznokcie, by długo zachować ich zdrowie i estetyczny wygląd. Wypielęgnowane i zadbane stopy sprawią, że czujesz się komfortowo w każdej sytuacji.

   cennik

   UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

   REZERWACJA INTERNETOWA