INTENSYWNA KURACJA ENVIRON

Polecimy Ci ten intensywny zabieg odmładzający, jeżeli Twoja cera jest cienka, zwiotczała i zniszczona. Dzięki stymulacji fibroblastów zyska silne nawilżenie i nawodnienie.

Intensywna kuracja witaminowa Environ głęboko penetruje skórę dostarczając jej aktywnych substancji: witamina A redukuje oznaki starzenia się skóry, witamina C zapobiega zniszczeniom komórkowym, witamina E niszczy wolne rodniki, natomiast aminokwasy wypełniają ubytki skóry i spłycają zmarszczki,

Intensywna Kuracja z Witaminą C Environ

Zabieg napinająco – rozjaśniający z 20% kwasem askorbinowym Environ
Ten odmładzający zabieg polecimy Ci, jeśli Twoja skóra jest bardzo wrażliwa i sucha, a także jako jednorazowy zabieg bankietowy, aby Twoja cera nabrała blasku przed ważnym wydarzeniem, a Ty żebyś mogła poczuć się jeszcze piękniejsza.
Za sprawą tej kuracji obkurczone zostają uszkodzone naczynka krwionośne, zostaje zmniejszona wrażliwość i uczucie suchości, a komórki zyskują prawidłowe funkcjonowanie oraz przyśpieszoną regenerację. Zabieg opóźni oznaki starzenia się Twojej skóry, nada jej delikatniejszą strukturę, zwiększoną sprężystość i gęstość oraz świeży, zdrowy kolor.

Intensywna kuracjaz Wit. A Environ

Intensywna kuracja retinolowa Environ.
Intensywny zabieg polecany szczególnie osobom o cienkiej, wiotkiej i luźnej skórze, z widocznymi oznakami starzenia. Zatem jeśli pragniesz zniwelować oznaki upływającego czasu oraz pozbyć się zmian posłonecznych, zredukować zmarszczki, przebarwienia oraz blizny – ta kuracja jest dla Ciebie. Nada Twojej skórze młodszy wygląd, zwiększy jej sprężystość, elastyczność i gęstość, poprawi napięcie, ujędrni i wygładzi oraz pogrubi naskórek.

Zabiegi profesjonalne Environ opierają się na bezinwazyjnych metodach spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry i pogrubiania naskórka bez narażania jej na ryzyko powikłań, bólu, niepewności i czasowej izolacji. Metodą jonoforezy, sonoforezy oraz mikronakłuwania naskórka (Roll-Cit), do żywych komórek skóry dostarczane są skoncentrowane dawki witamin i antyutleniaczy, które stymulują naturalne procesy odnowy naskórka. Skóra produkuje zwiększoną ilość zdrowego kolagenu i elastyny, co powoduje widoczną poprawę jej struktury oraz kondycji, uzyskanie jednolitego koloru i zdrowego, młodego wyglądu. Połączenie zabiegów Environ z pielęgnacją w domu daje zaskakujące rezultaty.

Zabiegi Environ – maksymalne efekty

Filozofia Environ polega na ochronie skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników powstających na skutek zanieczyszczenia środowiska, zwiększającej się dziury ozonowej i promieniowania UV. Są to czynniki wpływające na przedwczesne starzenie się skóry poprzez destrukcję włókien kolagenowych i niszczenie zdrowych komórek skóry. Wraz z wiekiem spowalniają się procesy odnowy komórkowej i nasza skóra fizjologicznie staje się cieńsza tracąc swoją jędrność i elastyczność. Tymczasem najbardziej popularne zabiegi kosmetyczne mające na celu odmładzanie skóry, polegają głównie na jej złuszczaniu i działaniu destrukcyjnym na komórki skóry. Zabiegi te w konsekwencji prowadzą również do zmniejszania grubości naskórka i do nadwrażliwości skóry na czynniki zewnętrzne. Większość firm proponuje odnowę, czy korektę skóry porzez agresję, a czasem nawet ryzyko powikłań. Environ natomiast proponuje równie skuteczne, ale bezinwazyjne metody, których rezultaty odpowiadają dzisiejszym wymogom współczesnej kosmetologii.

OczyszczanieEnviron

Zabiegi_kosmetyczne_Environ_w_Salon_INOI_ Hair_and_Beauty_Mokotow

Oczyszczanie jest podstawowym, a za razem bezpiecznym i efetywnym zabiegiem dla Ciebie, jeśli masz skórę mieszaną, trądzikową lub łojotokową. Zabieg ma na celu manualne oczyszczenie ujść gruczołów łojowych. Schemat składa się z 13 kroków zabiegowych. Oczyszczanie Environ przeprowadzane jest na żelu Alpha, który zawiera 10% kwas glikolowy. Po zabiegu skóra jest odświeżona i pełna zdrowego wyglądu.

W zabiegu wykorzystywany jest vapozon i prądy darsonvala.

Zabieg wzmacniająco – łagodzący Environ

Zabiegi_kosmetyczne_Environ_Salon_INOI_ Hair_and_Beauty_Mokotow_

Kuracja dla skóry z trądzikiem różowatym

Jest to zabieg przeznaczony dla osób o skórze naczyniowej, z objawami trądziku różowatego, gdzie zostały połączone dwie, niezwykle silnie działające ampułki. Serum C-quel łączące właściwości regeneracyjne i przeciwzmarszczkowe Witaminy A oraz właściwości uszczelniające ściany naczyń krwionośnych, przeciwzmarszczkowe, odmładzające i regulujące pigmentacje skóry, za które odpowiada szlachetna forma Witaminy C (Fosforan Sodowo Askorbylowy).

Żel Colostrum jest niezwykle aktywnym wyciągiem z pierwszego mleka krowiego, siary, które wykazuje intensywne działanie przyspieszające regeneracje, przeciwzmarszczkowe, odmładzające, napinające, zwiększające odporność skóry i przyspieszające jej zdolności gojące.

Zabieg nawilżająco – łagodzącyEnviron

Zabiegi_kosmetyczne_Environ_Salon_INOI_ Hair_Beauty_Mokotow

Podstawowy zabieg Environ

Przeznaczony jest dla każdego typu skóry wymagającej nawilżenia oraz łagodzenia wszelkich podrażnień. Zabieg ten może być przeprowadzony zarówno jako zabieg samodzielny bądź możemy go wykonać w następstwie silniejszych, bardziej ingerencyjnych zabiegów, po kwasach, peelingu lub mezoterapii.

Mikronakłuwanie Roll-Cit

Roll-Cit to naturalna, fizjologiczna metoda indukcji kolagenu i elastyny w skórze – bazuje na mikronakłuciach przez igły o długości dostosowanej do indywidualnych potrzeb, a naturalny proces regeneracyjny skóry sprawia, że Twoja skóra odmładza się w naruszonych miejscach.  Jako że Roll-Cit wykonujemy jako część systemu pielęgnacyjnego Environ, znacznie zwiększa on efektywność kosmeceutyków poprzez wzmocnienie penetracji zawartych w nich witamin do aktywnych warstw skóry. Pozwala na osiąganie lepszych rezultatów w odmładzaniu i kondycjonowaniu skóry, regeneracji jej uszkodzeń oraz wygładzeniu zmarszczek i zmniejszeniu porów. Zabieg ten wizualne redukuje blizny i przebarwienia i nadaje zdrwy koloryt. Rezultatem tego zabiegu jest różwnież
Pomaga odbudować prawidłowe napięcie i strukturę skóry, która staje się grubsza.
Zatem polecimy Ci Roll-Cit na redukcję zmarszczek, dla skóry szarej i ziemistej, na trądzik pospolity, blizny potrądzikowe, przebarwienia, rozszerzone pory, jak również na rozstępy oraz cellulit.

Niestety zabiegu nie możemy wykonywać, kiedy leczysz się na łuszczycę, opryszczkę lub retinoidalnie.

Zadzwoń do nas!