INTENSYWNA KURACJA ENVIRON

Polecimy Ci ten intensywny zabieg odmładzający, jeżeli Twoja cera jest cienka, zwiotczała i zniszczona. Dzięki stymulacji fibroblastów zyska silne nawilżenie i nawodnienie.

Intensywna kuracja witaminowa Environ głęboko penetruje skórę dostarczając jej aktywnych substancji: witamina A redukuje oznaki starzenia się skóry, witamina C zapobiega zniszczeniom komórkowym, witamina E niszczy wolne rodniki, natomiast aminokwasy wypełniają ubytki skóry i spłycają zmarszczki,

Intensywna Kuracja z Witaminą C Environ

Zabieg napinająco – rozjaśniający z 20% kwasem askorbinowym Environ
Ten odmładzający zabieg polecimy Ci, jeśli Twoja skóra jest bardzo wrażliwa i sucha, a także jako jednorazowy zabieg bankietowy, aby Twoja cera nabrała blasku przed ważnym wydarzeniem, a Ty żebyś mogła poczuć się jeszcze piękniejsza.
Za sprawą tej kuracji obkurczone zostają uszkodzone naczynka krwionośne, zostaje zmniejszona wrażliwość i uczucie suchości, a komórki zyskują prawidłowe funkcjonowanie oraz przyśpieszoną regenerację. Zabieg opóźni oznaki starzenia się Twojej skóry, nada jej delikatniejszą strukturę, zwiększoną sprężystość i gęstość oraz świeży, zdrowy kolor.

Intensywna kuracjaz Wit. A Environ

Intensywna kuracja retinolowa Environ.
Intensywny zabieg polecany szczególnie osobom o cienkiej, wiotkiej i luźnej skórze, z widocznymi oznakami starzenia. Zatem jeśli pragniesz zniwelować oznaki upływającego czasu oraz pozbyć się zmian posłonecznych, zredukować zmarszczki, przebarwienia oraz blizny – ta kuracja jest dla Ciebie. Nada Twojej skórze młodszy wygląd, zwiększy jej sprężystość, elastyczność i gęstość, poprawi napięcie, ujędrni i wygładzi oraz pogrubi naskórek.

Zabiegi profesjonalne Environ opierają się na bezinwazyjnych metodach spłycania zmarszczek, ujędrniania skóry i pogrubiania naskórka bez narażania jej na ryzyko powikłań, bólu, niepewności i czasowej izolacji. Metodą jonoforezy, sonoforezy oraz mikronakłuwania naskórka (Roll-Cit), do żywych komórek skóry dostarczane są skoncentrowane dawki witamin i antyutleniaczy, które stymulują naturalne procesy odnowy naskórka. Skóra produkuje zwiększoną ilość zdrowego kolagenu i elastyny, co powoduje widoczną poprawę jej struktury oraz kondycji, uzyskanie jednolitego koloru i zdrowego, młodego wyglądu. Połączenie zabiegów Environ z pielęgnacją w domu daje zaskakujące rezultaty.

Zabiegi Environ – maksymalne efekty

Filozofia Environ polega na ochronie skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników powstających na skutek zanieczyszczenia środowiska, zwiększającej się dziury ozonowej i promieniowania UV. Są to czynniki wpływające na przedwczesne starzenie się skóry poprzez destrukcję włókien kolagenowych i niszczenie zdrowych komórek skóry. Wraz z wiekiem spowalniają się procesy odnowy komórkowej i nasza skóra fizjologicznie staje się cieńsza tracąc swoją jędrność i elastyczność. Tymczasem najbardziej popularne zabiegi kosmetyczne mające na celu odmładzanie skóry, polegają głównie na jej złuszczaniu i działaniu destrukcyjnym na komórki skóry. Zabiegi te w konsekwencji prowadzą również do zmniejszania grubości naskórka i do nadwrażliwości skóry na czynniki zewnętrzne. Większość firm proponuje odnowę, czy korektę skóry porzez agresję, a czasem nawet ryzyko powikłań. Environ natomiast proponuje równie skuteczne, ale bezinwazyjne metody, których rezultaty odpowiadają dzisiejszym wymogom współczesnej kosmetologii.

OczyszczanieEnviron

Zabiegi_kosmetyczne_Environ_w_Salon_INOI_ Hair_and_Beauty_Mokotow

Oczyszczanie jest podstawowym, a za razem bezpiecznym i efetywnym zabiegiem dla Ciebie, jeśli masz skórę mieszaną, trądzikową lub łojotokową. Zabieg ma na celu manualne oczyszczenie ujść gruczołów łojowych. Schemat składa się z 13 kroków zabiegowych. Oczyszczanie Environ przeprowadzane jest na żelu Alpha, który zawiera 10% kwas glikolowy. Po zabiegu skóra jest odświeżona i pełna zdrowego wyglądu.

W zabiegu wykorzystywany jest vapozon i prądy darsonvala.

Zabieg wzmacniająco – łagodzący Environ

Zabiegi_kosmetyczne_Environ_Salon_INOI_ Hair_and_Beauty_Mokotow_

Kuracja dla skóry z trądzikiem różowatym

Jest to zabieg przeznaczony dla osób o skórze naczyniowej, z objawami trądziku różowatego, gdzie zostały połączone dwie, niezwykle silnie działające ampułki. Serum C-quel łączące właściwości regeneracyjne i przeciwzmarszczkowe Witaminy A oraz właściwości uszczelniające ściany naczyń krwionośnych, przeciwzmarszczkowe, odmładzające i regulujące pigmentacje skóry, za które odpowiada szlachetna forma Witaminy C (Fosforan Sodowo Askorbylowy).

Żel Colostrum jest niezwykle aktywnym wyciągiem z pierwszego mleka krowiego, siary, które wykazuje intensywne działanie przyspieszające regeneracje, przeciwzmarszczkowe, odmładzające, napinające, zwiększające odporność skóry i przyspieszające jej zdolności gojące.

Zabieg nawilżająco – łagodzącyEnviron

Zabiegi_kosmetyczne_Environ_Salon_INOI_ Hair_Beauty_Mokotow

Podstawowy zabieg Environ

Przeznaczony jest dla każdego typu skóry wymagającej nawilżenia oraz łagodzenia wszelkich podrażnień. Zabieg ten może być przeprowadzony zarówno jako zabieg samodzielny bądź możemy go wykonać w następstwie silniejszych, bardziej ingerencyjnych zabiegów, po kwasach, peelingu lub mezoterapii.

Mikronakłuwanie Roll-Cit

Roll-Cit to naturalna, fizjologiczna metoda indukcji kolagenu i elastyny w skórze – bazuje na mikronakłuciach przez igły o długości dostosowanej do indywidualnych potrzeb, a naturalny proces regeneracyjny skóry sprawia, że Twoja skóra odmładza się w naruszonych miejscach.  Jako że Roll-Cit wykonujemy jako część systemu pielęgnacyjnego Environ, znacznie zwiększa on efektywność kosmeceutyków poprzez wzmocnienie penetracji zawartych w nich witamin do aktywnych warstw skóry. Pozwala na osiąganie lepszych rezultatów w odmładzaniu i kondycjonowaniu skóry, regeneracji jej uszkodzeń oraz wygładzeniu zmarszczek i zmniejszeniu porów. Zabieg ten wizualne redukuje blizny i przebarwienia i nadaje zdrwy koloryt. Rezultatem tego zabiegu jest różwnież
Pomaga odbudować prawidłowe napięcie i strukturę skóry, która staje się grubsza.
Zatem polecimy Ci Roll-Cit na redukcję zmarszczek, dla skóry szarej i ziemistej, na trądzik pospolity, blizny potrądzikowe, przebarwienia, rozszerzone pory, jak również na rozstępy oraz cellulit.

Niestety zabiegu nie możemy wykonywać, kiedy leczysz się na łuszczycę, opryszczkę lub retinoidalnie.

Zadzwoń do nas!

Rezerwuj wizytę