Fryzjerstwo Kevin Murphy Salon Fanaberia Mokotow

Damskie & męskieStrzyżenie

Dla uzyskania jak najlepszego efektu i jakości usługi strzyżenia, zawsze przeprowadzamy konsultację. Jest to szczególnie ważne podczas pierwszej wizyty. Poznanie Państwa oczekiwań, doświadczeń z różnymi rodzajami cięcia czy kształtem fryzury pomaga w doborze nowej lub poprawienie obecnej. Wyznajemy zasadę, że z fryzurą nie powinno się walczyć codziennie, a jej układanie powinno sprawiać przyjemność. Stawiamy na naturalność i wielofunkcyjność – jedno cięcie, dużo możliwości ułożenia.

Jeżeli po pierwszej wizycie fryzura sprawiała jakiekolwiek trudności, na kolejnej należy śmiało o tym powiedzieć, byśmy mogli to poprawić lub znaleźć inne rozwiązanie. Pamiętajmy jednak, że tak jak nie ma dwóch takich samych ludzi, tak nie ma takich samych włosów, każde są inne i wyjątkowe, i tak jak Państwo poznają nas, tak my poznajemy Państwo i Państwa włosy.

Dopełnieniem usługi strzyżenia jest mycie pielęgnacyjne i stylizacja włosów (nawet naturalna). W tym celu używamy produktów marki Kevin Murphy, nie zawierają one sylikonów i parabenów oraz są całkowicie ekologiczne. Dzięki nim Państwa włosy będą witalne, naturalne i lekkie.

Zobacz cennik

KOLORYZACJA

W koloryzacji włosów używamy najwyższej jakości kosmetyków marki L’Oreal: Majirel, Diarichesse oraz Schwarzkopf.

Dla Państwa jeszcze większego komfortu, bezpieczeństwa i zadowolenia wprowadziliśmy farby firmy Kevin.Murphy, które są pozbawione amoniaku i uczulającego PPD (paraphenylenediamine), bardzo delikatne dla skóry głowy i włosów,  a dodatkowo są przyjazne dla środowiska. Bazują na wielu naturalnych składnikach, z których podstawowe to miód Manuka, masło Shea oraz wyciąg z granatu nadające delikatny i ciekawy zapach. Pomimo ich zawartości farby COLOR.ME zapewniają idealne pokrycie, naturalny i trwały kolor oraz blask.

Koloryzacja Panów (odsiwianie)

Zapraszamy mężczyzn, którzy mają do 50 % siwych włosów na koloryzacja L’Oreal Cover 5, aby w 5 minut wzmocnić naturalny kolor włosów, delikatnie tuszując siwe.

REGENERACJA

O włosy powinniśmy dbać tak jak o dbamy o zdrowie całego organizmu.

Pielęgnujemy je w domu oczyszczając szamponem i nawilżamy odżywką. Od czasu do czasu nakładamy na nie maskę. Stosujemy odpowiednie produkty do stylizacji, niczym makijaż, by podkreślić ich piękno i zabezpieczyć je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Jednak czasem nasze włosy, tak jak skóra, potrzebują lekarstwa – bardziej zaawansowanej, profesjonalnej regeneracji w salonie.
Profilaktycznie zaleca się wykonać taką regenerację raz w miesiącu lub raz w tygodniu, jeżeli włosy są uwrażliwione. Jest ona niezbędna po lecie, ponieważ promienie słoneczne i woda sprawiają, że włosy stają się przesuszone, kruche i wyblakłe. Nie bez wpływu na kondycje włosów  pozostają także inwazyjne zabiegi, np. rozjaśnianie. Przywrócimy im zdrowy połysk i sprężystość.
Aby przedłużyć efekt i  zwiększyć skuteczność regeneracji włosów uzyskaną w zabiegach kosmetycznych warto wzbogać dietę w produkty bogate w składniki odżywcze niezbędne dla zdrowia włosów, m.in. cynk, miedź, żelazo, witaminy z grupy B.

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

Fryzjerstwo