Makijaż pernamentny ust

PERFEKCYJNE USTA NA STAŁE

Marzysz o ustach idealnych, o każdej porze dnia i nocy, w każdej sytuacji, bez konieczności porannego rysowania konturów i uzupełniania szminką w ciągu dnia? Możesz je mieć! Możesz również zlikwidować asymetrię, uzupełnić pigment, skorygować kształt i powiększyć lub pomniejszyć usta. W naszym salonie INOI, uzyskasz idealny i wymarzony kształt ust, dzięki najbardziej prestiżowej metodzie pigmentacji Long Time Liner. Zapraszamy!

Oferujemy:

 • usta z cieniowaniem – kontur ust z pigmentem przechodzącym w kolor naturalny
 • usta z cieniowaniem i wypełnieniem – kontur ust wraz z całkowitym zapigmentowaniem warg
 • lip light – dodatkowe rozświetlenie białym barwnikiem na górną wargą, uwypuklające usta i jeszcze bardziej podkreślające kontur

Przeciwwskazania:

 • infekcje wirusowe
 • cukrzyca lub łuszczyca
 • preparaty na porost rzęs
 • ciąża
 • przyjmowanie leków sterydowych
 • ostrzykiwanie Botoxem lub kwasem hialuronowym w odstępie mniejszym niż 2 tyg.
 • aktywna opryszczka, (zabieg możesz wykonać 2 tyg od jej zagojenia)

 

Makijaż pernamentny INOI

Zalecenia przed zabiegiem

 1. Przez 3 dni przed zabiegiem obowiązkowo przyjmuj 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800, lek przeciwwirusowy chroniący przed wystąpieniem opryszczki. Nieregularne przyjmowanie HEVIRANU lub całkowity brak przyjmowania HEVIRANU upoważnia nas do odmówienia wykonania zabiegu i przesunięcia wizyty na dalszy termin. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego, zabieg może zostać wykonany po 2 tygodniach od całkowitego zagojenia się opryszczki.
 2. Zadbaj o nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust. Spierzchnięte i spękane usta słabiej przyjmują pigment.
 3. Zadbaj także o skórę wokół ust, zwłaszcza, jeśli kształt ust miałyby być naddawany lub też wykonywany miałby być efekt Lip Light. Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest wykonanie kilku zabiegów mikrodermabrazji, które uelastyczniają i wygładzają skórę oraz drobne zmarszczki mimiczne tworzące się wokół ust. Skóra staje się miękka i nawilżona.
 4. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment, pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym usta są bardziej wyraziste, mają bardziej soczysty kolor i utrzymują się w takim stanie przez dłuższy czas.

Zalecenia po zabiegu przez 10 dni

 1. Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo przyjmuj 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800.
 2. Nie mocz, nie trzyj, nie dotykaj skóry w miejscu pigmentacji.
 3. W żadnym wypadku nie myj pigmentowanej skóry mydłem, ani nie traktuj jej innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
 4. Nie korzystaj z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz wyklucz kąpiele w basenie, w jeziorze itp.
 5. Przez pierwsze 3 dni nawilżaj usta raz dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL, wzmacniającego ochronę skóry (otrzymasz go przy zabiegu).
 6. Przed i po posiłkach usta dezynfekuj specjalnym LIPPEN TONIK LTL (zwłaszcza jeśli Twoje usta są skłonne do opryszczek lub infekcji).

UWAGA!!! W przypadku nie przestrzegania zasad pielęgnacji mogą wystąpić odbarwienia!

Zalecenia po zagojeniu

 1. Nie dopuszczaj do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry.
 2. Unikaj agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.
 3. Stosuj nawilżacze i błyszczyki, aby usta zawsze wyglądały świeżo i kusiły kolorem.

Zadzwoń do nas!

Rezerwuj wizytę