Makijaż permanentny brwi

Jeśli do tej pory uważałaś, że regulacja brwi, umawianie się na hennę lub samodzielne codzienne malowanie brwi i to z różnym efektem są Twoją udręką, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Idealne brwi każdego dnia, w kształcie dopasowanym do twarzy i usposobienia, pełne wyrazu i gęste.

Brwi to najważniejszy element naszej twarzy. To one nadają charakter , podkreślają rysy twarzy, uwydatniają nasze piękno .
Makijaż permanentny polega na podkreśleniu naturalnego łuku brwiowego, dzięki czemu Twoja twarz stanie się bardziej wyrazista i symetryczna.

Makijaż permanentny brwi metoda włoskowa (piórkowa) – polega na rysowaniu cienkich delikatnych włosków imitujących nasze włoski zaznaczając idealnie łuk brwiowy oraz wypełniając nasze naturalne brwi.

Przeciwwskazania:

 • infekcje wirusowe
 • cukrzyca lub łuszczyca
 • preparaty na porost rzęs
 • ciąża
 • przyjmowanie leków sterydowych
 • ostrzykiwanie Botoxem lub kwasem hialuronowym w odstępie mniejszym niż 2 tyg.
Zabiegi_kosmetyczne_w_Salonie_INOI_Hair_and_Beauty_Mokotow

Zalecenia przed zabiegiem

 1. Nie reguluj brwi przez ok. 1 miesiąc, aby móc dobrać idealny kształt względem naturalnej linii włosków brwi.
 2. Zadbaj o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli skóra jest zbyt sucha – nawilż ją, zgrubiała i matowa – wykonaj peeling i nałóż maskę lub ampułkę, zbyt tłusta – oczyść. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie jednego lub dwóch zabiegów mikrodermabrazji, skóra jest wówczas gładka, elastyczna i przy odpowiedniej pielęgnacji – nawilżona.
 3. Tak przygotowana skóra lepiej chłonie pigment, pozwala nam na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i utrzymują się w takim stanie dłuższy czas.

Zalecenia po zabiegu przez 10 dni

 1. Nie mocz, nie trzyj, nie dotykaj skóry w miejscu pigmentacji.
 2. W żadnym wypadku nie myj pigmentowanej skóry mydłem, ani nie traktuj jej innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.
 3. Nie korzystaj z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz wyklucz kąpiele w basenie, w jeziorze itp.
 4. Przez pierwsze 3 dni nawilżaj brwi raz dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL, wzmacniającego ochronę skóry (otrzymasz go przy zabiegu).

UWAGA!!! W przypadku nie przestrzegania zasad pielęgnacji mogą wystąpić odbarwienia!

Zalecenia po zagojeniu

 1. Nie dopuszczaj do wysuszenia oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry.
 2. Unikaj agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

Zadzwoń do nas!

Rezerwuj wizytę