Resurfacing skórypHformula

Resurfacing skóry pHformula to przyspieszona forma złuszczania stymulująca skórę poprzez 3 mechanizmy:

  • Pobudzenie wzrostu naskórka poprzez usunięcie warstwy rogowej
  • Usunięcie poszczególnych warstw uszkodzonej skóry i zastąpienie ich zdrową znormalizowaną tkanką
  • Aktywacja mediatorów wywołujących stan zapalny do produkcji nowego kolagenu i glikozaminoglikanów w skórze właściwej
pHformula_MELA_Salon_NOI_ Hair_and_Beauty Moktoów

Jeśli należysz do osób borykających się z problemami przebarwień wywołanych działaniem światła UV, stanem zapalnym, hormonami, starzeniem lub zaburzeniami w produkcji melaniny lub jeśli piegi są Twoją zmorą, to zabieg idealny dla Ciebie.

MELA – przebarwienia (hiperpigmentacja)

Zdrowy i promienny wygląd odzyskasz dzięki składnikom aktywnym, które są zawarte w kosmeceutykach używanych do tego zabiegu, a których przenikanie jest wzmacniane kwasem salicylowym. Azeloglicyna jako główny aktywator odpowiada tutaj za spowalnianie produkcji melaniny. Kwas fitynowy ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Dodatkowo MELA zawiera kwas laktobionowy, który zapobiega powstawaniu zmarszczek, wiotczeniu skóry, rozszerzaniu się naczyń krwionośnych, przy czym przyspiesza odnowę komórkową oraz gojenie.

Zabieg ten polecamy przy wągrach, zaskórnikach, rozszerzonych porach, krostach, grudkach, guzkach oraz trądzikowym zapaleniu skóry (uwaga – ostry stan zapalny powinien być leczony pod nadzorem lekarza), a także przy skórze tłustej wydzielającej w nadmiarze sebum i przy powierzchownych bliznach.

ACNE – trądzik

W zabiegu ACNE działa kwas pirogronowy, który hamuje produkcję sebum, działa przeciwzaskórnikowo, rozjaśnia, poprawia koloryt skóry, działa antybakteryjnie i zmniejsza grubość warstwy rogowej. Dodatkowo azeloglicyna ma działanie przeciwbakteryjne, zmniejsza i hamuje rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za powstawanie trądziku, natomiast kwas migdałowy działa silnie antybakteryjnie, niszczy drobnoustroje związane z wykwitami trądziku.

pHformula_ACNE_Salon_INOI_ Hair_and_Beauty_ Mokotów
pHformula_CR_Salon_INOI_ Hair_and_Beauty_ Mokotów

Twoja skóra jest nieustannie zaczerwieniona na nosie, policzkach oraz podbródku, łatwo się podrażnia i towarzyszy temu kłucie lub pieczenie? Jeśli cierpisz na trądzik różowaty lub masz cerę naczynkową zapraszamy po ulgę.

CR – trądzik różowaty

Intensywności kwasów w Resurfacing pHfomula CR sprawia, że do skóry dostarczane są wszystkie składniki aktywne w najwyższej możliwej dawce. Kwas migdałowy działa silnie antybakteryjnie, kwas salicylowy wzmacnia przenikanie składników aktywnych, Retinol uzupełnia poziom witaminy A w organizmie, której niedobór przyczynia się do powstawania trądziku. Kwas mlekowy ułatwia łuszczenie a jednocześnie wyraźnie nawilża skórę.

Jeśli Twoja dojrzała skóra potrzebuje odmłodzenia, to ten zabieg jest dla Ciebie odpowiedni. O ile starzenie wewnętrzne skóry jest naturalne i nieuniknione, o tyle na starzenie zewnętrzne mamy wpływ i możemy niwelować jego skutki. Chociaż nie cofniemy palenia tytoniu, ekspozycji na słońce czy złego odżywiania, to możemy teraz pozbyć się ziemistego odcieniu,zrogowacenia,płytkich i średnich zmarszczek i przywrócić skórze blask.

AGE – przedwczesne starzenie

W zabieg AGE wpływ na skórę wywiera kwas migdałowy stymulujący kolagen i spłycający zmarszczki oraz kwas laktobionowy zapobiegający wiotczeniu skóry i rozszerzaniu naczyń krwionośnych. Retinol silnie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny i jest antyoksydantem. Dzięki specjalnie opatentowanemu nośnikowi PH-DVCTM wszystkie te substancje aktywne skutecznie przenikają przez skórę stymulując ją od wewnątrz – Twoja skóra staje się wyraźnie młodsza, nawilżona i rozświetlona.

pHformula_AGE_Salon__INOI_ Hair_and_Beauty_ Mokotów

Możesz się zdziwićVITA C

Ten zabieg już za pierwszym razem sprawi, że chętniej będziesz patrzeć w lusterko. Śmiało może być stosowany jako zabieg bankietowy, przed wielkim wyjściem, poprawia koloryt skóry, sprawia że jest ona rozjaśniona i promienna.

Jako że bez kwasów, zabieg VITA C może być stosowany także latem, a witamina C może okazać się kojąca dla przegrzanej i przesuszonej skóry. Witamina C to wszakże antyutleniacz mający działanie przeciwstarzeniowe, anty-rodnikowe i uszczelniające rozszerzone po upalnych dniach naczynka. Podczas zabiegu zostaje wprowadzona w głąb skóry przenikając do najgłębszych jej partii i stając się zastrzykiem energii.

Zadzwoń do nas!

Rezerwuj wizytę