Brwi, oczy, ustaMakijaż permanentny Mokotów

Makijaż permanentny staje się coraz bardziej powszechnym rodzajem makijażu ze względu na jego praktyczność oraz funkcję rekonstrukcyjną. W Salonie INOI oferujemy Państwu metodę najbardziej znaną i bezpieczną – Conture Make-up firmy Long Time Liner.

Za pomocą tego makijażu można uzyskać efekty estetyczno-upiększające: efekt trwałego makijażu, którego nie potrzeba nakładać w porannym pośpiechu i zmywać po trudach długiego dnia, ale również można optycznie podnieść opadające powieki, przyciemnić przerzedzone brwi, a nawet złagodzić wyraz twarzy. Makijaż permanentny jest również  w stanie zatuszować defekty, które powstały w wyniku: licznych opryszczek  (przywraca kontur ust) oraz poważniejszych zdarzeń jak porażenie, operacje, wypadki i chemioterapia (wówczas może przywracać symetrię lub zrekonstruować brwi).

Dzięki tej metodzie barwniki pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej utrzymują się tam w sposób widoczny od 3 do 5 lat, po czym dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika i makijaż równomiernie zanika.

Makijaż pernamentny INOI

Conture Make-up w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest odpowiednie dobranie barwników w taki sposób aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Zatem warto umówić się z linergistką wykonująca zabieg na darmową konsultację, w trakcie której omawiane są potrzeby i możliwości, a nawet wstępne wyrysowanie proponowanych zmian.

Przed zabiegiem linergistka zapozna Państwa ze szczegółami dotyczącymi przeciwwskazań, kolejnych etapów w trakcie i po zabiegu, zaleceń oraz pielęgnacji domowej, m.in.:

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, co jest naturalnym i szybko ustępującym objawem.

W pierwszych dniach po zabiegu makijaż jest najmocniejszy, po czym naskórek złuszcza się wraz z częścią barwnika – z brwi przez ok. tydzień, z usta i oczy przez ok. 4 dni.

Bardzo ważne jest w tym czasie ciągłe nawilżanie poleconymi przez linergistkę preparatami, przez  4 dni nie używanie mydła i innych kosmetyków niż zalecane, mycie skóry samą wodą. Przez dwa tygodnie po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny ani solarium oraz należy unikać słońca. Po zagojeniu należy wykonać wliczoną w cenę zabiegu korektę, która wzmocni i utrwali kolor.

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego INOI na Mokotowie