MIKRODERMABRAZJA

Zabieg polegający na bezinwazyjnym, mechanicznym złuszczaniu wierzchnich warstw naskórka, za pomocą specjalnego urządzenia, które pod wpływem ciśnienia wypycha kryształki korundu i jednocześnie zasysa martwy naskórek. Mikrodermabrazje można wykonywać na wszystkich rodzajach skóry ( oprócz naczyniowych ) czasem skóra może reagować lekkim zaczerwieniem, które ustępuje po paru godzinach. Szczególnie zalecana jest osobom, które mają rozszerzone pory oraz blizny potrądzikowe.

Mikrodermabrazja korundowa regeneruje i uelastycznia, usuwa martwy naskórek, spłyca blizny, rozjaśnia przebarwienia, przyspiesza przenikanie i aktywacje kosmetyków w głąb skóry.

Przeciwwskazania:

nowotwory, infekcje wirusowe, łuszczyca i bliznowce, zakażenia bakteryjne oraz grzybicze skóry, płytko unaczyniona skóra, trądzik różowaty, uczulenia na tlenek glinu.

Częstotliwość wykonywania zabiegu uzależniona jest od potrzeb skóry, raz na dwa tygodnie lub raz w miesiącu, zaleca sie 3-5 zabiegów. Zabieg ten można wykonywać raz w miesiącu w celu odświeżenia i wyrównania kolorytu skóry.

Mikrodermabrazja_korundowa_Salon_INOI_ Hair_and_Beauty_Mokotow

Po zabiegu:

  • Chronić skórę przed promieniami UV – zarówno emitowanymi przez słońce jak i solarium
  • Nie opalać skóry przez około 2-3 tyg po zabiegu, używanie kremu z wysokim filtrem

Zadzwoń do nas!

Rezerwuj wizytę