COSMELAN

COSMELAN jest nowoczesnym kosmetykiem posiadającym silne działanie depigmentacyjne. Dzięki kuracji tym preparatem możliwe jest pozbycie się plam barwnikowych, ponadto skóra odzyskuje swoją gładkość i utracony blask. Program kuracji uzależniony jest od potrzeb pacjenta oraz fototypu jego skóry.

JAK DZIAŁA COSMELAN?

Mechanizm działania tego kosmetyku polega na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę – enzymu, który ma kluczowe znaczenie w procesie formowania się melaniny.

WŁAŚCIWOŚCI

Kuracja COSMELANEM jest najskuteczniejsza spośród wszystkich kuracji depigmantacyjnych dostępnych obecnie na rynku.

COSMELAN zawiera składniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu, nie posiada w swoim składzie natomiast substancji o działaniu keratolicznym. Kuracja COSMELANEM jest niezwykle skuteczna w przypadku wystąpienia przebarwień hormonalnych typu melasma, chloasma a także wyraźnie rozjaśnia małe plamki na skórze takie jak piegi, przebarwienia posłoneczne oraz znamiona barwnikowe. Zabiegi wykonywane za pomocą preparatu COSMELAN są niezwykle bezpieczne, mogą być wykonywane o każdej porze roku bez względu na fototyp i rodzaj skóry pacjenta. Dodatkowym atutem tego zabiegu jest regulacja wydzielania łoju przez skórę, zwężenie porów oraz stymulacja odnowy kolagenu.

REZULTATY

Już w tydzień po rozpoczęciu kuracji stan skóry ulega znacznej poprawie. Czas trwania leczenie uzależniony jest od typu skóry. W przypadku ciemnej karnacji ( fototyp IV i V) plamy barwnikowe znikają po mniej więcej 8 do 10 dni. Osoby posiadające jaśniejszą skórę (fototyp I, II oraz III) zanik plam występuje pomiędzy 8 a 21 dniem.

STOPIEŃ ZANIKANIA PLAM

W 99% leczonych przez nas przypadków intensywność zabarwienia plam zmniejsza się o 95%!